
Hos Ejendomsselskabet Olav de Linde udvikler, ejer og udlejer vi lejeboliger i Aarhus og Odense med fokus på kvalitet, langsigtet drift og gode rammer for hverdagen.
I Aarhus finder du lejeboliger i både klassiske byejendomme og nyere boligbebyggelser fordelt på flere af byens attraktive bydele med boliger i forskellige størrelser og indretninger. Vores boligportefølje giver mulighed for at finde et hjem, der passer til både hverdag, behov og ønsket beliggenhed.

I Odense finder du moderne lejeboliger i nyere ejendomme med gennemtænkte planløsninger, kvalitetsmaterialer og attraktive beliggenheder tæt på byens mange muligheder. Boligerne er udviklet med fokus på funktion og hverdagsliv, så de imødekommer forskellige behov og livssituationer.
